Yeni Asır İş İlanları

Ege bölgesinde iş arayanların ve eleman arayanların ilk tercihi olan Yeni Asır İş İlanları sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden ücretsiz olarak eleman yada iş arama ilanlarınızı verebilirsiniz. Üstelik sayfamıza ilan vermek için üye olma zorunluluğunuzda yoktur. Sayfamıza ilan vermek için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan yorum bölümünden ilanlarınızın girişini yapmak. İlanlarınızı oluştururken aşağıda yer alan örnek ilan metinlerimizden faydalanabilir ve benzer formatlar kullanabilirsiniz.

Lütfen ilanlarınızın sonuca ulaşabilmesi için iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Gıda Mühendisi

İzmirde  hizmet sunmakta olduğumuz unlu mamüller firmamızda sorumlu yönetici olarak görevlendirilmek üzere, üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş,  esnek çalışma saatlerine uyumlu, yoğun iş temposunda çalışabilecek, bayram gibi özel tatil günlerinde mesaiye kalabilecek, üretim konusunda bilgili ve tecrübeli, çalışanların sevk ve idarelerini gerçekleştirebilecek, tercihen B tipi sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, askerlik ile ilişiği olmayan bay gıda mühendisi aramaktayız. Başvurularınız için detaylı özgeçmiş bilgilerinizi asyaunlumamullerim@gmail.com adresine bekliyoruz.

Sekreter

21 yaşında lise mezunu sekreterim. Aydın Nazillide ikamet ediyorum. Çok iyi seviyede bilgisayar kullanıyorum. Word ve exell programlarına hakimim. 1 yıllık iş tecrübem bulunmakta. Telefon trafiğine hakim, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, kendisini yetiştirmeyi başarmış biriyim.

en ucuz aramalar

  • yeni asır iş ilanları
  • YENASIR LANLARI
  • yeni asr kk ilanlar

Benzer Resim ve Yazılar

Yeni Ajanslar
Yeni Amerikan Dizileri
Yeni Aşk Sözleri
Tagged: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir