HTC Windows Phone 8S

Gün geçmiyor ki yeni bir teknoloji ürünüyle tanışmayalım. Yaşadığımız son yıllarda özellikle büyük gelişmelere şahit oluyoruz. En büyük değişim ise cep telefonu modellerinde yaşanmakta. Büyük yenilikleri hayatımıza sokan cihazların biri de HTC  Windows Phone 8S.

Yeni İPhone 5 özellikleri

Teknolojide yaşanan inanılmaz ilerleme ve gelişmelerden en çok faydalanan İPhone üreticileri, yeni tasarım harikaları İPhone 5 i görücüye çıkardı. Tasarımıyla diğer İPhone ürünlerinden farklılığını ortaya koyan son model 7.6 milimetrelik inceliğiyle ve 112 gram ağırlığıyla herkesi cezbetmekte.

Blackberry fiyatları ne kadar

1999 yılında piyasaya sürülen ve kısa bir sürede fenomen haline gelen Blackberry telefon serisi favoritesini her geçen dönem daha da artırmaya devam ediyor. Özellikle gençlerin ve sahip olduğu özellikler ile iş adamlarının vazgeçilmezi olan Blackberry telefonlar aracılığı ile Micosoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Corel WordPerfect, Adobe PDF, HTML, JPG, BMP, GIF formatlarına sahip dosyaları görüntüleme imkanına da sahip oluyorsunuz.

Blackberry telefonları diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliği ise sahip olduğu push e-posta teknolojisi. Bu teknoloji ile  birlikte gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra e-mail adresinize gelen her türlü ileti anında cep telefonunuz üzerinden size eş zamanlı olarak iletiliyor. Blackberry telefonlar tüm bu üstün özellikleri ile biraz yüksek fiyatlara satılmakta. Ancak az kulanılmış ikinci ellerine ucuz sahip olma şansınız bulunuyor.

Ayrıca birinci el Ucuz Blackberry telefon satın alabileceğiniz ve internet üzerinden satış yapan elektronik internet sitelerinden de faydalanma imkanınız var. Bu siteler internet üzerinden satış yapmanın avantajlarını fiyatlarına yansıtarak piyasadan daha ucuz fiyatlara satış yapabilmekteler.

en ucuz aramalar

  • en ucuz dokunmatik telefon

Ucuz Dokunmatik Telefonlar

Dokunmatik telefonlar özellikle gençler arasında çok fazla kullanılmakta. Bir çok özelliğe sahip dokunmatik telefonlar şık tasarımları ile de büyük beğeni topluyorlar. Dokunmatik telefon üreten firmalar arasında ülkemizde en yüksek rekabetin yaşandığı firmalar olarak nokia ve samsung firmaları öne çıkıyor. İki firma yeni tasarımlarını ülkemizde hep arka arkaya piyasaya sürüyor. Rekabet ürünlerin fiyatlarına da olumlu yansıyor. Cep telefonu operatörleri ile ortak kampanya düzenleyen firmalar böylelikle daha çok tüketiciye ulaşmaya çalışıyor.

en ucuz aramalar

  • en ucuz dokunmatik telefonlar
  • yhs-fh_lsonsw
  • en ucuz telefonlar
  • en ucuz telefonlar dokunmatik
  • ucuz dokunmatik telefonlar

Ucuz Cep Telefonu Modelleri 2012

Cep telefonu artık yediden yetmişe herkesin vazgeçilmezi durumunda. Olay artık öyle bir boyuta ulaştıki cep telefonumuz yanımızda olmadan sokağa adım atmaz hale geldik. Eskiden insanların cep telefonu olmadan nasıl yaşadıkları ise bugün hala çözülememiş bir muamma olarak duruyor.

Ucuz Cep Telefonu Modelleri 2012

Cep telefonları ilk çıktığı dönemlerde amaçları sadece insanların sabit olmadıkları yerlerde de birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlamaktı. Ama artık cep telefonları ile oyun oynuyor,