Fidan Dik Seninde geleceğe katkın olsun

Çiçeksera.com

fidanlık

İnternet sitemiz siz kullanıcılarına ucuz fidan bulmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş bir sitedir. Sitemiz üzerinden çiçekler, süs bitkileri, meyve fidanları, çimlendirme ve çim tohumları, plastik ve toprak saksılar, toprak torf karışımları ve gübre, tarım ve sulama aletleri ile yöresel ürünlere en cazip fiyatlar ile ulaşma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca peyzaj ve çevre düzenleme hizmetleride sunmaktayız. Sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilir ve sipariş verebilirsiniz.

İzmir Tülsü Fidancılık

İzmir Tülsü Fidancılık olarak Leylandi, Piramit Mazı, Top Akasya, Ihlamur, Oya Ağacı, Leylak, Top Mazı, Alev Ağacı, Ligusturum, Berberis, Ardıç Çeşitleri, Limoni Selvi, Arizona Kırtık Mavi Servi, Şekilli Limoni Selvi, Gold Taflan, Fıstık Çamı, Süs Eriği, Tijli Fidan, İthal Kartopu, Defne Ağacı, Meldensis, Şekilli Leylandi, Sedir, Mavi Ladin, Karaçam, Çim, Zakkum, Hedere Sarmaşık  bitkilerinin stoklu olarak satışını gerçekleştiriyoruz. Fiyat almak için bizlere 0232 543 20 53 ve 0532 234 29 03 numaralı telefondan yada info@tulsufidan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak ilan verebileceğiniz Ucuz Fidan sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilanlarınızı ve iletişim bilgilerinizi üye olmadan hemen ekleyebilirsiniz.

Benzer Resim ve Yazılar

Ucuz Bornoz
Fayans
Ucuza Görüşme yapabileceğiniz operatörler
Tagged: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir