Ucuz Çanta

Bahar Çanta

İstanbul Esenler de kemer, cüzdan ve çanta satışı yapmakta olan kurumsal firmayız. Yüzlerce farklı model ve renkten oluşan çantalarımız ile sizlere kaliteyi ucuza almanız için hizmet sunuyoruz. Ürünlerimiz 5,5 liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ürünlerin imalatını kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız uygundur. Toptan satışımızda bulunmaktadır. Lütfen sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize 0212 429 16 03 yada 0533 558 16 68 numaralı telefonlardan ulaşınız.

Bursa Toptan Çanta

2000 yılından bu yana çanta sektöründe hizmet veriyoruz. Bursadan tüm Türkiyeye ekonomik, kaliteli ve ucuz çantaların toptan satışını gerçekleştiriyoruz. Yerli ve ithal çanta çeşitlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Toptan satış yapmakta olan firmamızdan fiyat almadan başka bir yerden sipariş vermeyin. İşte telefon numaramız 531 299 77 27  ve  555 559 04 65

Ucuz Çanta için ücretsiz olarak ilan verebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden ilan vermek için yorum bölümünden iletişim bilgilerinizide yazarak ilan metinlerinizi eklemeniz yeterlidir.

en ucuz aramalar

  • toptan ucuz çanta nereden alınır
  • en ucuz çantalar
  • ucuz çanta
  • ucuz çantalar
  • ucuz çanta al

Benzer Resim ve Yazılar

Ucuz Bijuteri
Ucuz Cam Tuğla
Toptan Takı
Tagged: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir