Ucuz Çamaşır Makinası

Çamaşır makinaları bayanların günlük işlerinde en büyük yardımcıları arasında yer alıyor. Çamaşır makinaları birbirlerinden çok farklı özelliklere sahip olarak üretiliyor. Kalabalık aileler için 12 kg. yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinaları üretilirken az çamaşır yıkamak isteyen kişiler içinde ekonomik yıkama programları içeren makinalar üretiliyor.

Çamaşır makinaları sahip oldukları donanımlara ve markalara göre değişen pek çok fiyata sahip. Çamaşır makinaları fiyatları 400 liradan başlıyor ve 1,350 liraya kadar yükseliyor. Bu fiyat artışının sebebi ise çamaşır makinalarının aynı zamanda kurutma özelliğinin de bulunması. Kurutma makinalarının tüm işlevini çamaşır makinanızda yerine getiriyor ve makinadan çıkar çıkmaz çamaşırlarınız ütülenmeye yada katlanmaya hazır oluyor. Ayrıca asmaya yada kurutmaya gerek kalmıyor.

Ucuz Çamaşır Makinası satın alabilmek için kampanyaları takip etmek çok önemli. Örneğin şu an samsung firması özel bir kampanya düzenliyor ve belirtilen no frost serisi buzdolabı alanlara elmas kazanlı çamaşır makinasını sadece 199 liraya veriyor. Bu tip kampanyaları takip ederek çok uygun fiyatlara çamaşır makinası satın alabilirsiniz.

en ucuz aramalar

  • camasır makınası
  • çamaşır makinesi fiyatları

Benzer Resim ve Yazılar

Ucuz Bosch Bulaşık Makinası Fiyatları
Beyaz Eşya Kampanyaları
Arçelik Klima
Tagged: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir