Ucuz Boy Aynası

Boy aynaları her mekan için çok önemli bir dekoratif üründür. Boy aynaları bütün cam olmaları nedeni ile her ne kadar pahalı olsalar da ucuza bulabileceğiniz pek çok alternatif çözüm bulunmaktadır. Özellikle internet üzerinden az kullanılmış ikinici el bir ürünü çok daha ucuza almanız mümkün.

Alacağınız boy aynasının boyutu ve tasarım özellikleri fiyatını belirleyen en önemli iki unsur. Mesela internet üzerinden selvi boy aynası yazarak bulabileceğiniz  boy aynası hem değişik bir tasarıma sahip bir üründür hemde fiyat olarak çok uygundur. Bu boy aynasına KDV dahil 240 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 İkinci el eşyaların satıldığı alış veriş siteleri üzerinden ise çok şık tasarımlı boy aynaları 150 liradan başlayan fiyatlara sahip. Ürünler hem çok temiz hemde ikinci el ürün oldukları için oldukça uygun fiyatlara sahip ürünler. Ucuz Boy Aynası için mutlaka spot ürünlerin satıldığı mağazalara yada ikinci el ürünlerin satıcılara sunulduğu mağazalara uğramanızda fayda var.  Diğer bir seçenek ise mobilyacılar siteleri olarak öne çıkıyor.

en ucuz aramalar

  • en ucuz boy aynası
  • en ucuz boy aynaları
  • ayakkabı aynası
  • ucuz boy aynasi

Benzer Resim ve Yazılar

Ucuz Ayakkabılık Satın Al
Ucuz Cam Tuğla
Ucuz Çanta
Tagged: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir