Ucuz Bosch Bulaşık Makinası Fiyatları

Uzun kullanım ömürleri ve kullanıldıkları süre içerisinde hem yüksek verim veren hemde çok az arızalanan Bosch ürünleri tüm bayanların gözdesi haline gelmiş durumda. Nisan ayına özel kampanyalar düzenleyen Bosch firması şimdi bu kaliteye uygun fiyatlar ile sahip olmanızı sağlıyor. Kampanya için İş Bankası ile anlaşan Bosch firması 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahip SMS 2DE02 TR  AXAXA enerji sınıfına sahip bulaşık makinasını nisan ayı kampanyasına özel olarak peşin fiyatına 4 taksit seçeneği ile 676 lira gibi inanılmaz bir fiyattan satışa sunuyor.

 Dileyenlere ise yine İş Bankası ile anlaşmaları olarak Maxımum kart ile 1+11 taksit seçeneği sunarak 63 lira peşin ve 11 ay süresi boyuncada aylık olarak 31,50 lira ödeyerek toplamda 756 liraya sahip olma imkanı sunuyor. Ayrıca 6.5 litre su ile bulaşık yıkama kapasitesine sahip olan bulaşık makineleri yine nisan ayına özel olarak  1,356 liradan başlayan fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Tüm Bosch yetkili satış noktaları üzerinden Ucuz Bosch Bulaşık Makinası Fiyatları ‘na ulaşabilir ve bütçenize uygun seçeneği belirleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Benzer Resim ve Yazılar

Ucuz Blender Seti- fiyatları
Ucuz Bulaşık Makinası
Beyaz Eşya Kampanyaları 2012
Tagged: , , , , , , , , ,

One Comment

  1. men inana bilmiremki bu esyalar qardas olkede bu qeder ucuzdir. bizde ise 3 qat qiymetlere. sifaris etmeyin yollari varmi goren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir