POS CİHAZI

Alışveriş çılgınlığının oldukça fazla olduğu ülkemizde kredi kartı ile yapılan alışverişlerin oldukça fazla olduğu belirlenmiş, gerçi bunu hepimiz biliyoruz çünkü bu yolla alışveriş yapıyoruz. Ancak alışverişi yaparken özellikle de kartla yaparken hiç ödemeyecekmiş gibi harcar ve sonunu düşünmeyiz.

ucuz tablet fiyatları

Hayatımıza yeni ve hızla giren teknoloji ürünleri tabletler. Özelliğine göre kullanım amacı değişmekte ama şirketler çalışanlarına bir bir vermeye başladı tabletlerini. Anne babalar ise karne hediyesi olarak uygun yaştaki çocuklarına.

en ucuz aramalar

  • en ucuz tablet

Toplu Blu Ray Filmler

Aralarında Apple, Dell, HP, JVC, LG, Panasonic, Pioneer, Philips, Samsung, Sony ve TDK gibi firmaların yer aldığı ortak bir projenin sonucu olarak ortaya çıkan Blu Ray  daha yüksek kayıt yapabilme kapasitesini sağlayan bir yazılım. Kırmızı lazerin yerine kullanılan mavi lazer ile daha yüksek bir odaklanma ve bu odaklanmanın sayesinde 25 GB çıkan kayıt alanı elde edilmiş. Özellikle film izlerken eşsiz bir görüntü müzik dinlerken de çok daha yüksek kalitede dinleme keyfi sağlanıyor.

Play Station 3 oyun konsolunda Blu Ray oynatıcı kullanılmıştır. Bunun sebebi Play Station oyun konsolunun yüksek satış rakamlarına sahip olmasıdır. Bu satış taktiği büyük oranda başarıya ulaşmış ve Blu Ray oynatıcılar oyun konsolu kullanıcıları tarafından çok beğenilmiş ve bu satışları yükseltmiştir. Pek çok kişinin Blu Ray ile tanışması Play Station sayesinde olmuştur. Ucuz Blu Ray satın alabilmek için internet üzerinden satış yapan sitelerden yada zincir elektronik satış mağazalarından faydalanabilirsiniz.

Blu Ray oynatıcıların fiyatlarını karşılaştırırken özelliklerini göz önünde bulundurmayı unutmayın…

En Ucuz Bilgisayar Markaları

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte bilgisayar olmayan ev sayısı gittikçe azalmakta.  İnternet günümüzün en vazgeçilmez  parçası haline geldi. Artık ödev aramak için çocuklarımız kütaphaneye gitmek yerine bilgisayarın başına geçiyor. Sadece bir tık ile yüzlerce bilgiye ulaşabiliyorlar. İş arama, eleman arama, ilan verme, alış veriş yapma, yemek tarifi arama, uzaktaki  arkadaşlar ve akrabalar ile sohbet bunların hepsi internet bağlantılı bilgisayarlar aracılığı ile çok kolay bir şekilde yapılabiliniyor…

Diz üstü bilgisayarlar ile dilerseniz bulunduğunuz her yerde internete bağlanma imkanına da sahipsiniz. Bilgisayarınız yok ise yada modelini yenilemek istiyorsanız Ucuz Bilgisayar bulabileceğiniz pek çok yer mevcut. Bunlardan ilki toplama bilgisayar yapabilme imkanı sunulan teknolojik marketler. Ancak toplama bilgisayar yapmak için mutlaka bilgisayardan bir parça anlamanız yada bilgisayar toplatacağınız firmanın güvenilir olması şart. Bir diğer seçenek ise teknoloji zincir mağazaları. Bimeks, Teknosa ve Electro Worl öne çıkanlar arasında.  Bu saydığımız mağazalar da günlük indirime giren ve çok avantajlı fiyatlar ile sahip olabileceğiniz ürünler bulmanız mümkün.