Ucuz Beşik

Beşikler artık pek çok ayrı özelliğe sahip. Bebek odası alınsa bile bebeğin ilk dönemlerde sürekli olarak uyunması nedeni ile  genel olarak anne ve babanın odasına bebek beşiği alınarak bu ilk dönemin daha rahat atlatılmasına çalışılmaktadır. Pek çok farklı tasarıma sahip bebek beşiği bulunmaktadır. Hala en gözde olan beşik modeli hasır beşitler olmakla beraber  bebek odası almayan ailelerin tercihi çekmeceli olan bebek beşik modelleridir.

Bebek beşikleri  kullanılan malzeme ve barındırdığı özelliklere göre değişen pek çok fiyat seçeneğine sahip ürünlerdir. Bazı modellerde tekerlekler kullanılarak bebeğin bulunduğunuz ortama taşınması sağlanırken bazı modeller sallanabilme özlelliğine sahiptir ve bebeğin daha kolay uykuya dalmasını sağlamaktadırlar.

Bazı modellerde bu özellikler bir üst seviyeye taşınarak otomatik olarak sallanma ve müzik efektleri eklenmiştir. Siz beşiği kurduktan sonra beşik otomatik olarak sallanmakta ve bebeğin rahat bir uykuya dalması için uygun bir müzik çalmaktadır. Ucuz Beşik satın almak için Ankarada yaşayanlara ilk önerimiz Saman Pazarı olacaktır. Ayrıca internet üzerinden de pek çok üretici firmaya ulaşarak uygun fiyata beşik satın alabilirsinz.

en ucuz aramalar

  • bebek beşikleri ankara samanpazarı
  • bebek besıklerı
  • en ucuz beşik
  • en ucuz bebek beşikleri

Benzer Resim ve Yazılar

Boya markaları ve fiyatları
Ucuz Bijuteri
Ucuz Emlak
Tagged: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir