Babet Çeşitleri-Babet Modelleri

Babetler artık bayanlar için yazın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumdalar. Rahatlığın ön planda olduğu ve şıklık ile tamamlanan babetler her tondan sahip oldukları renkler ile de asla bir taneyle yetinemez olduğumuz ürünlerdir. Yazın her kıyafetimizin altına farklı renklere sahip babetler giymek şıklık adına çok önemlidir. Babetler diğer ayakkabı çeşitlerine göre oldukça uygun fiyatlara sahiptir.

Ancak yinede Ucuz Babet alabilmek için en uygun dönem kış sezonunun giriş yaptığı günlerdir. Kış sezonu ürünlerinin çıkması ile birlikte babetlerde inanılmaz indirimler başlar. Bazı zincir ayakkabı mağazalarında %50 leri geçen indirimler olurken bazı mağazalarda da bir alana bir bedava kampanyaları başlatılır. Yani yaz döneminde aynı para ile bir tane babet alabiliyorken kış döneminde aynı paraya çok rahatlıkla iki babet alabilirsiniz. Bunun dışında bir de büyük şehirlerde yeni bir trend haline gelen büyük ayakkabı ucuzluk mağazalarında da uygun fiyatlı babetleri satın alabilirsiniz. Ancak kalite konusunda bu ayakkabıların çok kaliteli oldukları söylemek yanlış olabilir.

Benzer Resim ve Yazılar

Bebek Kıyafet Modelleri Ucuza
Bot Modelleri 2012
Ucuz Elbise
Tagged: , , , , , , , , , ,

One Comment

 1. ideal ayakkabıyı nasıl seçmeliyiz ?

  * Ayağınızı bol tanıyın ve pabuç seçerken ayaklarımızı 3 boyutlu
  olarak düşünün !
  * Ayağınıza pabuç anında oturmalı, sadece ayakkabı numaranızın tutması size yaver gerçekleşemez !

  * göl ayağı bileğinizin aldırmaz hareket
  etmesi okunuşu ağrı yapmamasına dikkat edin. Burada yapılan yanlışlardan biri beğendiğiniz ayakkabıyı sarmak istemeniz okunuşu zamanla ayakkabının esneyeceğini
  düşünmeniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir