en ucuz bisiklet fiyatları

Çocukluk denince ilk akla gelenlerdendir bisikletler. Kimimizin düşe kalka sürdüğü kimimizin ‘bir tur’ binmekle yetindiği. Gerek ekonomik, gerek sağlık, gerekse çevreci amaçlarla hayatımıza yeniden giriyor bisikletler.


Bisikletler de zamanla gelişti ancak geçmişten günümüze gelen diğer şeylere kıyasla en özüne sadık kalandır. Yurt dışı ülkelerde özellikle İtalya gibi Avrupa ülkelerinde bir kültürdür bisiklet; hemen her evde her bireyin bir bisikleti vardır ve zorunlu olmadıkça özelikle hava şartları izin verdiği sürece hep bisiklet tercih edilir. Diğer ulaşım araçlarına göre daha güvenli oluşu hem insan hem çevre için daha sağlıklı olduğu için hayatımıza yeniden girmektedir.
Genelde ucuz olan bisikletlerin daha da ucuzları mutlaka vardır özellikle sezona göre değişir. Bununla birlikte ucuz bisikletlerin özüne sadıklığı sadece teknik olarak değil aynı zamanda fiyatları açısından da geçerlidir. Geçmiş yıllar ve bugünün gelir endeksine göre kıyaslandığında bisiklet reel olarak fiyatı açısından bir artış ya da düşüş göstermemiştir. Buna göre;
Çocuk bisikletleri; 70-200
Yetişkin bisikletleri; 150-450 Tl civarındadır. Detaylı bilgi için sizleri yorumlar kısmından paylaşıma davet ediyoruz.

en ucuz aramalar

Benzer Resim ve Yazılar

Ucuz Broşür Baskı
Ucuz Brezilya Fönü- Saç Modelleri 2012
2012 düğün- nisan davetiye modelleri
Tagged: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir