192.168.1.1 ADMİN GİRİŞİ

İnternetenize siz farkında olmadan başları bağlanabilir. Bu durum sizin internetinizin yavaşlamasına sebep olmaktadır. Çünkü internetiniz sınırsız olsa dahi, 50 GB olmaktadır genelde. Siz bu kotayı aştığınız zaman internete bağlanabilirsiniz ama video veya Film izlerken sorun yaşayabilirsiniz. Bunun neden aşılan kotadır. Zaten hemen hemen herkesin evinde bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonları WİFİ ile bağlanıldığı için, internet oldukça fazla kullanılmaktadır. Birde bilmediğiniz kişilerin bağlanması internetinizi oldukça zorlayabilir.  

Ucuza alınabilecek en iyi tablet

Bilgisayar dışında tablet bilgisayarlar da son zamanlara damgasını vurdu. Hem taşınması kolay, hem de bilgisayarın yaptığı görevleri yerine getirebiliyor. Genellikle oyun oynamak veya iş için tercih edilen tabletler, öğrencilerin de vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Daha önceleri fiyatından dolayı yanına yaklaşılamayan tabletler, şuanda oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Peki, ucuza alınabilecek en iyi tablet hangisi?

ucuz bilgisayar nerden alınır

Teknolojinin günden güne ilerlemesi ile bilgisayar kullanımı da bir hayli arttı. Şuanda hani eve girseniz mutlaka bir bilgisayar vardır. Öyle ki; artık 5 yaşındaki bir çocuğun bilgisayar kullandığını hayretler içinde izliyoruz. Bilgisayar hayatımızın tam ortasına yerleşti adeta. Onsuz bir hayat düşünülemez diyebiliriz. Kimisi iş için, kimi oyun için, kimi de sevdikleri ile haberleşmek için kullanılır bilgisayarı. Fiyatlarına göz atacak olursak elbette markasına göre değişiyor. Bir Asus, bir Acer veya bir Samsung bilgisayarı ucuza almayı düşünmüyorsunuz heralde değil mi? Elbette ucuz olanları da var ancak özellikleri ve kalite farkı var.Peki, ucuz bilgisayar nerden alınır?

Ucuz Tablet

Son yıllarda teknoloji iyice gelişti ve bilgisayarların dışında ucuz tablet satışları da tavan yaptı.Öyle ki; Çantamızda bile rahatlıkla taşıyabileceğimiz tablet de bilgisayar ile aynı görevi yapıyor.Hem taşınabilir olması hem de çok fonksiyonlu olması tercih sebebi oluyor.Özellikle, çocukları için hediye alan anne ve babalar için bulunmaz bir nimet olan tabletler, oldukça uygun fiyatlar ile alıcılarını buluyor.Bütçenize göre arama yaptığınızda birbirinden güzel ve şık tabletleri bulabilirsiniz.Malumunuz, tablet fiyatları da bir bilgisayar ile eş değerde olabiliyor.Öyle ki; bin kusur liradan bile tablet satın almanız mümkün.Ancak siz, çok daha uygun fiyatlarda tablet arıyorsanız bu da mümkün.Ucuz tablet modelleri de olup,bütçenizi zorlamayacak şekilde satışa sunulmaktadır.

en ucuz aramalar

  • en ucuz tabletler