Büyük beden abiye kıyafetler

Kilolu bayanların en çok zorluk yaşadığı alanlardan biri kıyafetler konusundadır. Günlük kıyafetler de bir derece kolaylık olsa da özellikle büyük beden abiye ve gece kıyafetleri birçok bayanı düşündürür. Abiye kıyafetler özel gün ve geceler de giyildiği için temel amaç şık olmaktır. Biz de büyük beden giyinen bayanların nasıl şık gece kıyafetleri bulabileceği, hangi modelleri tercih etmeleri gerektiğini araştırdık.

Yaklaşan yılbaşı ve sevgililer günü nedeniyle özellikle kilolu bayanların en büyük sıkıntılarından olan büyük beden abiye, büyük beden gece kıyafetlerini incelerken hem rahat hem şık hem de daha ince görüneceğiniz modellerin uzun kesim olanlar olduğunu öğrenip sizlere de genellikle uzun modeller giymenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle bacak boyu kısa olan bayanlara uzun, düz kesimli gece elbiseleri tavsiye ederiz. Genellikle siyah kıyafetin tercih edildiği büyük bedenler de siyahın asaleti ve şıklığından istifade edebilirsiniz ancak artık kilolu bayanlar içinde geniş ürün yelpazesinde renkli elbise seçenekleri bulunmakta. Abiyeler de siyah kadar tercih edilen bir diğer renk ise masumiyetin timsali olan beyazdır ancak kilolu bayanlar önerimiz doğrudan beyaz elbise yerine temel rengi beyaz olan bel-kalça gibi renkleri daha farklı renklerle gizlenmiş elbiseler giymeniz.

Eğer göbek-basen-göğüs kısmı iri olan ancak bacakları düzgün olan bir fiziğe sahipseniz rahatlıkla mini olmayan diz altı ya da diz boyu elbiseler tercih edebilirsiniz. Günümüzde gerek internet mağazacılığında büyük beden kıyafetler bulunmakta ancak bizim size önerimiz büyük beden kıyafet üretimi yapan mağazaları bu konuda uzman kadroları olan modelistleri ve tasarımcıları olan markaları gerek reel mağazacılıkta gerekse kendi sitelerinden tercih etmeniz. Çünkü her model beden büyüdükçe aynı şıklıkta olmayabilir. 40-60 beden arası her vücut tipine göre özel üretimleri olan bu konuda deneyimli çalışanları olan firmaları özellikle tavsiye ediyoruz.

En ucuz büyük beden abiye fiyatları; 50-120 TL civarında olup sizler de alıcı-satıcı olrak yorumlar kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

en ucuz aramalar

  • en ucuzu
  • ucuz abiye satın al
  • en ucuz abiye kıyafetler
  • büyük beden ucuz giyim
  • ucuz kıyafetler

Benzer Resim ve Yazılar

Babet Çeşitleri-Babet Modelleri
Ucuz Emlak
Golden Retriever Fiyatları
Tagged: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir